Przechowalnia opon

Opony przechowywane w niewłaściwych warunkach mogą nie zachować swoich właściwości i ulec wietrzeniu lub odkształceniu. Nasza przechowalnia opon oferuje Państwu usługę odpowiedniego składowania opon.

Wszystkie powierzone nam opony są dobrze oznakowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu, które jest zgodne zarówno z wymogami technicznymi, jak i zaleceniami producentów opon. Czyste, chłodne, zacienione i suche boksy magazynowe o powierzchni od 1 m2 do 15 m2 dają stuprocentową pewność, że opony spokojnie będą służyć na kolejny sezon. Nasza przechowalnia opon bardzo profesjonalnie podchodzi do oferowanych usług, więc wszystkie opony pozostawione przez Państwa u nas są ubezpieczone na cały czas przechowywania.Pomyśleliśmy również o Państwa wygodzie. Dlatego też dajemy możliwość skorzystania z opcji odbioru i dowozu opon z miejsca przez Państwa wyznaczonego. W każdej chwili mają Państwo także dostęp do mienia pozostawionego w naszej przechowalni opon.

Jeżeli nie mają Państwo odpowiednich warunków do składowania opon lub po prostu cenią sobie wygodę, to warto skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy!