Przeprowadzka międzynarodowa – nie ma się czego bać!!!

lip 13, 2022przeprowadzki0 komentarzy

Przeprowadzka międzynarodowa

Przeprowadzki do i z Niemiec, Anglii, Francji, Austrii, Szwajcarii, Norwegii to kierunki, w których specjalizujemy się w przypadku przeprowadzek międzynarodowych.

Lato, to okres największego ruchu w dziale przeprowadzek międzynarodowych. Jednym z powodów tego jest z pewnością możliwość przeprowadzki bez zakłócania obowiązków szkolnych dzieci, które dzięki wakacjom maja więcej czasu na aklimatyzację w nowym miejscu zamieszkania.

Przeprowadzka do innego kraju to złożona operacja, która wymaga wcześniejszego przygotowania i ustalenia konkretnych terminów.

Przyjęcie zlecenia na usługę przeprowadzki międzynarodowej poprzedzamy wizyta w miejscu zamieszkania potencjalnego klienta. Ustalamy szczegóły oraz potrzeby klienta, sporządzamy listę rzeczy itp.

W przypadku przeprowadzki do Norwegii czy Szwajcarii konieczne jest dokonanie odprawy celnej na przewóz mienia przesiedlenia, którą my również się zajmujemy.

Nasz system pracy przy przeprowadzkach międzynarodowych:

1.       Ustalanie terminu

2.       Sporządzenie listy rzeczy

3.       Pakowanie rzeczy delikatnych wg wymogów transportu międzynarodowego

(lampy, sprzęt RTV, lustra, obrazy, szkło, itp.)

4.       Zabezpieczanie mebli

5.       Załadunek i zabezpieczenie mienia na meblowozie

6.       Transport do miejsca docelowego

7.       Rozładunek i ustawienie rzeczy wg życzenia klienta

 

 Oferujemy dwie opcje wykonania przeprowadzki międzynarodowej:

1.       Przeprowadzka dedykowana :

To usługa kompleksowa z wykorzystaniem meblowozu tylko dla jednego klienta. Auto z miejsca załadunku jedzie prosto na adres docelowy klienta i jest wykorzystywane tylko do jego przeprowadzki

2.       Przeprowadzka doładunek :

Wprowadzona dla klientów z potrzebą przewiezienia niewielkiej ilości rzeczy (kartony, pojedyncze meble, itp.) przy gotowości do odbioru w terminie kilku dni po załadunku.

Ta opcja pozwala zminimalizować koszty transportu dzieląc część załadowczą auta, a przy tym koszty, pomiędzy kilku klientów.

Choć dla większości ludzi przeprowadzka międzynarodowa wydaje się być koszmarem – odpowiednio zaplanowana i zorganizowana przez profesjonalistów, nie będzie niczym szczególnie stresującym i pozwoli szybko cieszyć się przyjazdu do nowego miejsca.