Przeprowadzki Gdańsk

Przeprowadzki Gdańsk

Realizacja przeprowadzek w Gdańsku to nasza praca od ponad 15 lat. Nasz wykwalifikowany zespół i system jaki opracowaliśmy to klucz do sprawnej relokacji Państwa rzeczy lokalnie.

Niezależnie od tego z jakich dzielnic Gdańska się przeprowadzasz, my wiemy jak przygotować się na ewentualne utrudnienia. Starówka i Wrzeszcz i Oliwa to często kamienice i strome schody, dlatego jesteśmy wyposażeni w pasy do noszenia mebli i zabezpieczamy wąskie ciągi komunikacyjne. Oprócz tego trzeba wiedzieć do jakich miejsc konieczne jest wykupienie tzw. wjazdówki dla firmy przeprowadzkowej.

Młodsze dzielnice Gdańska jak Jasień, Piecki – Migowo, Przymorze, Zaspa, Orunia Górna i dzielnice południowe to już nowe budownictwo i w większości podczas relokacji mienia korzystamy z windy, którą na czas transportu mebli i kartonów zabezpieczamy. Ze względu na dużą ilość aut na osiedlach, trudno jest podjechać pod klatkę dużym meblowozem, ale z tym radzimy sobie równie dobrze, gdyż ekipa przeprowadzkowa oprócz wszystkich materiałów zabezpieczających wyposażona jest w wózki do wożenia mebli i kartonów. Realizujemy przeprowadzki lokalne i międzynarodowe.

Przeprowadzki Gdańsk Sixpak
Kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, biur i instytucji.

Po każdej usłudze przeprowadzki w Gdańsku nasi klienci są pod wrażeniem naszej organizacji, sprawnej pracy ekipy operacyjnej i dbałości o zabezpieczenie mebli i innych wartościowych rzeczy, które nam powierzają.

W naszej firmie sixpak.pl przeprowadzki staramy się cały czas podnosić standard naszych usług i wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dowodem na to, są opinie na temat naszej pracy, które dają nam dużo satysfakcji i potwierdzają, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu.
Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zadzwoń po niezobowiązującą ofertę.