Przeprowadzki VIP

Usługa ta pojawiła się w naszej ofercie jako odpowiedź na wysokie wymagania względem naszej branży ze strony osób o najwyższych oczekiwaniach.

Usługa VIP powinna Cię zainteresować, kiedy…

… twoja przeprowadzka jest kompleksowa

…masz wysokie wymagania

…posiadasz antyki, dzieła sztuki, kolekcję win

…nie masz czasu zaprzątać sobie głowy szczegółami

…chcesz sprawnej przeprowadzki

…chcesz współpracować z najlepszą ekipą w mieście

Wykonując usługę VIP mamy świadomość tego, że pracujemy dla najlepszych, dlatego chcemy, aby nasz klient był pewny, że również współpracuje z mistrzami swojego fachu. Do tej usługi używamy najlepszych jakościowo materiałów i delegujemy do pracy najbardziej doświadczonych pracowników.

Korzystając z usługi  VIP nie musisz nawet kiwnąć palcem – my zrobimy wszystko za Ciebie.

Z największą starannością pakujemy rzeczy osobiste i odzież wiszącą do odpowiednich kartonów, które opisujemy zgodnie z wytycznymi. Wyposażenie kuchni i inne przedmioty owijamy papierem pakowym, folią stretch lub pianką. Do pakowania mebli używamy grubych koców, folii stretch, folii bąbelkowej i przekładek kartonowych. Jesteśmy przygotowani do przewozu dzieł sztuki, antyków, pianin i rzeczy bardzo delikatnych. Na potrzeby transportu rzeczy bardzo delikatnych wykonujemy na zamówienie skrzynie drewniane, które stuprocentowo zabezpieczą przedmiot przed uszkodzeniem. Nasza praca odbywa się sprawnie i bez marnowania czasu na zbędne czynności. Po spakowaniu i zabezpieczeniu wszystkich rzeczy rozpoczynamy załadunek, który przebiega bardzo płynnie i sprawnie. Po przyjeździe na miejsce równie sprawnie wnosimy wyposażenie do nowego domu.  Na życzenie rozpakowujemy wszystko na miejscu docelowym.

Po pracy nie pozostawiamy za sobą żadnych śmieci, czy zużytych materiałów – JEDYNIE DOBRE WRAŻENIE.