Self Storage Gdańsk czyli przechowaj niepotrzebne rzeczy

maj 31, 2022przeprowadzki0 komentarzy

IDEA SELF STORAGE

Self storage to usługa wygodnego i prostego przechowywania towarów i mienia. W wybranym przez Ciebie terminie możesz oddać swoje rzeczy do naszej przechowalni zarówno na okres krótko, jak i długoterminowego magazynowania. Nasza przechowalnia dostępna jest  zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Na życzenie klienta nasza ekipa przyjedzie i odbierze mienie przeznaczone do składowania. Uprzednio sporządzimy listę rzeczy i fachowo je zabezpieczymy.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO!

Magazyn zlokalizowany jest w  Gdyni w budynku na prywatnej posesji. Stałe ogrzewanie stwarza warunki, w których możliwe jest przechowywanie: mebli, rzeczy osobistych dokumentów, najróżniejszych towarów, kartonów i innych różności.

Rzeczy przyjmowane do przechowania są zabezpieczane i odpowiednio znakowane. Uprzednio sporządzana jest lista przeznaczonych do składowania przedmiotów, które na ten czas są ubezpieczone. Każdy klient na życzenie ma dostęp do swojego mienia.

WYBIERZ OPCJĘ DLA SIEBIE!

Magazyn podzielony jest na 2 części :

1. Boksy magazynowe o powierzchniach od 1m2 do 15m2 –  wynajmujesz odrębne pomieszczenie o powierzchni na jaką ma zapotrzebowanie. Rzeczy są w boksie, który zamykany jest na czas przechowywania. Dostęp do rzeczy masz tylko Ty!

2. Open space o powierzchni 50m2: przeznaczony na magazynowanie pojedynczych mebli, sprzętu, palet, motorów itp.

U nas również dostępne są materiały  do pakowania i zabezpieczania rzeczy, takie jak : kartony, folia bąbelkowa, taśma pakowa itp, niezbędne przy każdej przeprowadzce, magazynowaniu.

W celu rezerwacji, bądź uzyskania więcej informacji prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Self Storage Gdańsk, Self Storage Gdynia