Transport Pianin i Fortepianów

Transport pianin i fortepianów to specjalistyczna usługa w naszej ofercie. Załadunek, transport oraz rozładunek przedmiotów o tak dużych gabarytach jest praktycznie nie do zrealizowania przez właścicieli. Wiedza i doświadczenie w przewozie pianin pozwala naszej firmie bezpiecznie i bez większych problemów przetransportować pianino w wyznaczone miejsce. Przez lata naszej działalności mieliśmy wielokrotnie okazje transportować pianina szczególnie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Niezwykle istotne w transporcie pianin jest odpowiednie zabezpieczenie instrumentu z wykorzystaniem specjalistycznych materiałów (folii, taśm, kartonów). Gwarantujemy profesjonalną realizację usługi w wyznaczonym terminie.

Transport pianina to ciężka praca, w której niezbędny profesjonalny sprzęt jak wózki do przewożenia ciężarów ponad gabarytowych. Niezwykle ważny jest również zgrany i doświadczony zespół, który odpowiednio zabezpieczy przewożone pianino zarówno podczas załadunku jak i rozładunku, skoordynuje prace przewozowe.

Zespół Sixpak posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie ciężarów ponad gabarytowych nie tylko w Trójmieście, Polsce, ale również międzynarodowo. Oprócz specjalizacji w transporcie pianin, fortepianów i antyków, działamy również przy zleceniach dostawy sejfów, przewozu sprzętu laboratoryjnego, wnoszeniu lodówek przemysłowych, pieców i innych gabarytów wymagających odpowiedniego traktowania przy relokacji. Na naszym Facebooku znajdą Państwo zdjęcia z realizacji niektórych zleceń.

Przed zamówieniem transportu pianina prosimy o przygotowanie podstawowych informacji:

  • wymiary pianina
  • model pianina (pozwoli nam zweryfikować również wagę)
  • zdjęcie pianina również będzie cenną informacją.

Powyższe informacje pozwolą nam w pełni przygotować się do transportu, co działa na Państwa korzyść, bo zrealizujemy transport sprawnie, bezpiecznie i bez ryzyka.

Mienie, które transportujemy zawsze jest ubezpieczone, wiec w razie nieprzewidzianych wypadków otrzymują Państwo zwrot za poniesione szkody. Jednak nasze podejście, staranne pakowania, specjalistyczny sprzęt w 99% przypadkach gwarantuje transport bez szkód.

W celu bezpłatnej wyceny transportu pianina prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy !

transport pianin fortepianów Trójmiasto Gdańsk, Gdynia Sixpak