Przeprowadzki do i ze Szwecji oraz przeprowadzki do i z Niemiec to kierunki, w których specjalizujemy się przy usługach międzynarodowych.

W przypadku przeprowadzek międzynarodowych najważniejszym aspektem obok szczegółowego planowania jest odpowiednie zabezpieczenie mienia na czas transportu i umiejętne ustawienie rzeczy na meblowozie. Odległości przejeżdżane przez nasze auta w transporcie międzynarodowym to tysiące kilometrów, a co za tym idzie,  dużo większe niebezpieczeństwo uszkodzeń. Wiemy o tym bardzo dobrze i dlatego starannie pakujemy mienie i dokładnie zabezpieczamy wszystkie rzeczy przeznaczone do przewozu.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży transportowej, dzięki czemu mamy możliwość zaoferowania bardzo atrakcyjnych cen, przy zachowaniu wysokiego poziomu usługi.

Nasz system pracy przy przeprowadzkach międzynarodowych:

1.       Ustalanie terminu

2.       Sporządzenie listy rzeczy

3.       Pakowanie rzeczy delikatnych wg wymogów transportu międzynarodowego

(lampy, sprzęt RTV, lustra, obrazy, szkło, itp.)

4.       Zabezpieczanie mebli

5.       Załadunek i zabezpieczenie mienia na meblowozie

6.       Transport do miejsca docelowego

7.       Rozładunek i ustawienie rzeczy wg życzenia klienta

 

 Oferujemy dwie opcje wykonania przeprowadzki międzynarodowej:

1.       Przeprowadzka dedykowana :

To usługa kompleksowa z wykorzystaniem meblowozu tylko dla jednego klienta. Auto z miejsca załadunku jedzie prosto na adres docelowy klienta i jest wykorzystywane tylko do jego przeprowadzki

2.       Przeprowadzka doładunek :

Wprowadzona dla klientów z potrzebą przewiezienia niewielkiej ilości rzeczy (kartony, pojedyncze meble, itp.) przy gotowości do odbioru w terminie kilku dni po załadunku.

Ta opcja pozwala zminimalizować koszty transportu dzieląc część załadowczą auta, a przy tym koszty, pomiędzy kilku klientów.